GASOLINE DIESEL MOTOR OIL COOLING SYSTEMSPRAY CANSSPECIALTY GEAR OIL ADDİTİVES

ARDINA NEDİR?


Tüm Motorlu Araçların İlk marş Anın da ki ve aracın kalbi olan Tüm sistemi Kapsayan Üstün Kaliteli Uzun Ömürlü ve İleri teknoloji ürünü olan Bir Marka ile Karşılamak İstiyoruz.
MARKA İSE ARDINA dır.FELSEFE miz Kaliteden Asla taviz vermeden Üretim Yapmaktır.
Bu sebepledirki bir çok Büyük ve ya küçük araç üreticisi İlk montaj tedarikçisi olarak ÖNCÜ bir bağımsız AVRUPA Araç bakımı Kimyasalları üreticisi olan ARDINA car care yi Seçmiştir .

Günümüz koşulların da Müşteri beklentilerinin Üzerinde Ürünler sunmaya Çalışarak Kullanıcılarımızla Beraber Sorunlarına Çözüm bularak,
Yüksek nitelikli ve Uluslar arası Standartları aşan Teknolojiyle üretilen Üstün performanslı ve Uzun ömürlü Ürünlerle Donatarak hem Ekonomiyi hem'de Doğayı korumak ise hepimizin Görevidir.

ARDINA CAR CARE YENİ KOMPLE VE İYİ DENGELENMİŞ BİR PROGRAM SUNUYOR.
Aracınızın bakımını Pro aktiv bir yaklaşımla ele alırsınız Onun yaşlanmasını Önleyebilir ve aracınızın Ömrünü ve Verimini uzata bilirsiniz.

ARDINA car care Ürünlerini kullandığınız'da tek kelimeyle bundan daha iyisini yapamayacağınızı bilirsiniz.
Amacınız ne olursa olsun Motor gücünü düzeltmek Yakıt ekonimisini arttırmak ve ya aracınıza maksimum koruma sağlamak mutlaka bu amaç için tasarlanan ve aracınızın YAKIT ,SOĞUTMA ve YAĞ Sistemlerinden en iyi Performansı almanıza Yardımcı olacak bir ürünümüz olduğunu Göreceksiniz.

Pahalı ve büyük olasılıkla gereksiz bir onarım işini düşünmeden önce doğru ARAÇ bakım Kimyasalları ve Metal Katkı maddeleri kullanarak sorunun basitçe Çözümlenebileceğini Unutmayın .
Her zaman ve her türlü koşul altında bunları deneyin ne demek istediğimizi kısa zamanda anlayacaksınız.

ARDINA car care Kimyasalları Modern motorların Spesifik ihtiyaçlarına cevap vermekle eski yıpranmış araçları'da Korur ve en ideal güç'te çalışmalarını Sağlar.


Bir çok ARDINA ürünü Yakıt fiyat'larının sürekli değiştiği bu günlerde araçlardaki yakıt tüketimini azaltır.Motorların İlk çalıştırılması anında oluşan AŞINMA YIPRANMA zararlarını,düzensiz ve kalitesiz YAĞ kullanımından kaynaklı motor metal aşınmaları hem Performansı düşürür hem de motor Ömrünü azaltır.